Мама – янгол на землі

Жодна жінка не мріє стати мамою особливої дитини. Але якщо це вже сталося, це треба прийняти і рухатися далі.

«Господь не дає випробувань більше, ніж ти можеш витримати»

Вашій увазі пропонуємо притчу з глибоким змістом

МАТУСЯМ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ…

В цьому році, як і в минулому.., і позаминулому..,100000 жінок стануть матерями дітей-інвалідів…Чи думали ви коли-небудь за якими критеріями були обрані ці матері?

Я уявляю собі Бога, він ширяє над землею…
Він уважно спостерігає і диктує своєму Ангелу розпорядження величезну Книгу Життя: «Науманн, Ліза: син; Ангел-Хранитель: Маттеас. «Ферстера, Уте: дочка; Ангел-Хранитель: Сицилик. «Больманн, Карола: близнюки; Ангел-Хранитель
.. М-м-м, віддай їх Геральду. Він звик до прокльонів.» Нарешті Бог називає одне Ім’я і каже, сміючись: « Я дам дитину-інваліда.» Ангел запитав: «Чому саме їй? Вона ж така щаслива!» «Саме тому!», сказав Бог, « Чи можу я дитину-інваліда дати матері, яка не знає сміху і радості? Це було б жахливо!»
«Але чи має вона належне терпіння?»,- запитав Ангел.
«Я не хочу, щоб вона була дуже терпляча, інакше вона потоне в морі самоспівчуття  і відчаю. Коли перший шок і гнів затихнуть, вона чудово з усім впорається. Я сьогодні спостерігав за нею. Вона має поняття про самостійність і незалежність, які такі рідкісні і так потрібні матерям. Розумієш, дитина, яку я їй дам, буде жити у власному світі, а вона повинна весь час змушувати її жити в своєму світі, а це буде нелегко».
«Але, Пане, наскільки я знаю, вона навіть не вірить в тебе!», вигукнув Ангел. Бог засміявся: «Нічого, це можна виправити! Ні, вона чудово підходить! У неї досить егоїзму.»
Ангел затамував подих: «Егоїзму? Це що, чеснота?»
Бог кивнув: «Якщо вона не буде іноді розлучатися з дитиною, вона всього цього не винесе. Ця жінка, яку я одарю такою дитиною, потребуватиме особливої допомоги. Вона ще не знає, але їй можна позаздрити. Ніколи вона не сприйме вимовлене дитиною слово, як само собою зрозуміле. Перший крок як буденність. Коли її дитина вимовить перший раз «Мама», вона зрозуміє, що сталося ЧУДО. Якщо вона буде описувати своїй сліпій дитині квітуче дерево або захід сонця, вона буде це так бачити, як лише деякі люди можуть можуть бачити. Їй буде дозволено усвідомити все, що я знаю: Невігластво, Жах, Забобон, і я дозволяю їй піднятися вище цього. Вона ніколи не буде одна. Я буду завжди при ній, кожен день її життя, кожну хвилину, тому що вона виконує на землі мою роботу так чудово, як ніби вона тут, поруч зі мною!»
«І хто ж буде Ангелом-Хранителем цієї дитини?», запитав Ангел.
Бог засміявся: «Дзеркала буде достатньо?”

Мама – наш янгол-охоронець, чаша  терпіння, віддача, любов, ніжність, мудрість…