Я говорю барвами

Надзвичайна дитина з аутизмом, Ільяс Мудрак, якому лише 3 роки 10 місяців, малює абстрактні картини із цікавою історією, показує свій неймовірний талант через живопис.

Хлопчик відрізняється від своїх однолітків. Він не висловлюється словами, не складає речень, але бере пензлі та фарби і на полотні розквітають його почуття та емоції. Маленький художник своїми творами наче відправляє послання із свого маленького світу у наш великий. В абстрактних формах на полотні поєднуються розмаїття барв. Кожна робота дитини відчувається емоційною. І переважно це позитивні емоції.

В перші місяці війни дитина із мамою перебувала в Польщі і на кількох полотнах можна помітити кольори польського та українського прапорів. Почалося все з того, що мати дитини розмістила фото деяких з його робіт в соціальних мережах і це викликало інтерес та схвальну критику психологів та митців. 
Деякі з малюнків Ільяса були куплені і отримані гроші були перераховані в фонд  постраждалим від війни та на збройні сили України. 

Ми хочемо показати всім такого особливого художника та його дивовижні картини та раді запросити на відкриття благодійної  виставки живопису “Я говорю барвами”.


Інформація про автора

Мудрак Ільяс народився в Києві 22 січня 2019 року. Зараз проживає в місті Рогатині Івано-Франківської області.
Роботи виконані на полотні та акриловому папері, акриловими фарбами.
Відкриття виставки – 24 грудня   о 15.00.
Виставка відбудеться за адресою:місто Івано-Франківськ, Мистецький простір Ваґабундо, вулиця Пилипа Орлика,7.

Будемо раді  кожному. Гроші з продажу картин будуть перераховані ЗСУ.