КРУПКА ОЛЬГА БОГДАНІВНА

Народилася 24 травня 1969 року в селі Пуків Рогатинського району Івано-Франківської області. Українка, громадянка України.

З вересня 1976 року до 1986 року навчалася у Пуківській загальноосвітній школі, де одержала атестат про середню освіту.

У липні 1986 року вступила в Калуське культурно-освітнє училище на спеціальність “Культурно-освітня робота” та здобула кваліфікацію клубного працівника та керівника самодіяльного театрального колективу.

Після закінчення училища, із січня 1989 року, працювала культмасовиком на турбазі “Смерічка” Косівського району. Цього ж року, у вересні, по переводу прийнята в Рогатинський районний Будинок школярів на посаду керівника драматичного гуртка.

У лютому 1995 року працювала завідувачем Народного дому в рідному селі. З 2001 року по 2018 рік працювала керівником театрального гуртка в Рогатинській районній школі естетичного виховання учнів і по сумісництву – керівником зразкового драматичного колективу  “Мандрівник” при Пуківському Народному домі.

У 2004 році закінчила Прикарпатський  університет імені Василя Стефаника і отримала повну вищу освіту та здобула кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку, дефектолога (логопеда).

З 2018 року прийнята на роботу в комунальну установу “Інклюзивно-ресурсний центр” Рогатинської районної ради на посаду вчителя-логопеда.